Yabancı Dil ve Türkçe
Eğitim Kitapları

Hakkımızda

ELODİ Education

Elodi Education, Türkiye'nin dört bir yanındaki 200'den fazla okula kapsamlı ELT (İngilizce Dil Eğitimi) materyalleri, dijital öğrenme platformları ve diğer Yabancı Dil kaynakları (Almanca, İspanyolca, Fransızca, Rusça vb.) sunan bir eğitim kuruluşudur. Uzun yıllara dayanan eğitim deneyimi ve bir araya getirilen deneyimli ekip tarafından kurulan Elodi Education, öğretim kurumları, öğretmenler, öğrenciler ve ebeveynlerle işbirliği yapmaktan büyük bir gurur duymaktadır.

Ürün ve hizmet portföyümüz, alanında güvenilir yayınevleriyle yakın işbirliği içerisinde geliştirilmekte ve sürekli olarak güncellenmektedir. Şirketimizin profesyonel yaklaşımı ve sektörde birikmiş uzun deneyimleri, hizmetimizin kalitesini ve sürekliliğini sağlamaktadır.

Elodi Education, dinamik yapısı ve geleceğe yönelik vizyonu ile hızla büyüyen Yabancı Dil Eğitimi sektöründe öncü olma hedefini sürdürmektedir. Çocuklara yönelik özgün eğitim materyallerisunarken, aynı zamanda dijital ürünlerin en nitelikli ve güncel versiyonlarını öğretmenlerin ve öğrencilerin kullanımına sunarak öğrenme ihtiyaçlarına hızlı ve etkili yanıt veriyoruz.

Elodi Education, materyal seçimlerinde çocukların ilgisini çekecek, yaşlarına uygun ve eğitici nitelikte olanları tercih ederken, aynı zamanda öğretmenlerin ve velilerin memnuniyetini gözetmektedir. Müşteri görüşlerinizi ve eleştirilerinizi büyük bir değerle karşılıyoruz ve bu geri bildirimler, hizmet kalitemizi sürekli olarak geliştirmemize yardımcı olmaktadır.

Elodi Education, sizlere daha iyi hizmet sunmak ve ihtiyaçlarınıza daha iyi yanıt verebilmek için her zaman yanınızda bulunmaktan mutluluk duyar. Sizin ilginiz ve desteğiniz, bizim için çok değerli olup sizlere daha iyi hizmet sunma yolunda bizi ileriye taşıyan bir itici güçtür.

Hemen aramıza katılın

Her geçen gün daha da dijitalleşen dünyada çevrim içi eğitimler ile çocuklarınızın İngilizce öğrenmesine katkı sağlamak için yanınızdayız.