Alışveriş Listem 0
İndirimdeki Ürünler
  •  SORFLİX 5. SINIF FEN BİLİMLERİ SORU BANKASI

SORFLİX 5. SINIF FEN BİLİMLERİ SORU BANKASI

43,50 TL 51,00 TL

Acele et! Kampanyanın bitimine:

gün
saat
dakika
saniye
  • Yayınevi: EYG Yayınevi
  • ISBN: 978-625-44446-9-2
  • Stok Durumu: Stokta var

Soruya Bak: Bu kısımda sınavda çıkmış sorulara benzer örnek sorular ve çözümleri yer almaktadır. Örnek soruların farklı çözüm şekilleri ile verilmeye çalışıldığı bu bölümde, anahtar bilgiler ile de hatırlatıcı ipuçlarına yer verilmiştir. Aynı zamanda  konuya ilişkin geniş konu anlatımına ihtiyaç duyanlar içinde karekod uygulaması ile dijital destek sağlanmıştır.

Ortak Ol: Bu aşamada ilk bölümde öğrenilen bilgiler ışığı altında yeni nesil sorularla öğrenciler baş başa bırakılmaktadır. Aynı zamanda karekod uygulaması ile de dijitalden soru çözümleri verilmektedir.

Rengini Gör: Bu bölümde yeni nesil sorularımız üç farklı renk ile zorluk düzeylerine göre ayrılmıştır. Yeşil renk ve bir yıldızlı sorular kolay yeni nesil, mavi renk ve iki yıldızlı sorular orta yeni nesil, kırmızı renk ve üç yıldızlı sorular ise zor düzey yeni nesil soruları ifade etmektedir. Her konu için hazırlanmış bu testler de, farklı zorluk düzeyine sahip renklendirilmiş soruları bulacaksınız. Buradaki amaç öğrencinin doğrularındaki yoğunluğun hangi renkte toplandığını görmektir. Böylelikle çözülemeyen soru tarzları üzerine yoğunlaşılabilmektedir. Buradaki soruların çözümlerine de karekod uygulaması ile dijital destek sağlanmıştır.

Ünite Değerlendirme Testleri: Her ünite sonunda yer alan bu bölüm ünitenin genelini taradığı gibi aynı zamanda kendinden önceki üniteleri de içine alacak sarmal bir şekilde düzenlenmiştir. Bu bölümde ki sorulara da karekod uygulaması ile dijital destek sağlanmıştır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.